Tek Kaynak
Modeli

Veri Merkezi gibi kritik tesis dijitalizasyonu konusunda Otomatica, uçtan uca tüm çözüm ve profesyonel servisleri sunmak için tek kaynak modelini sunan benzersiz yapıdadır. Kritik tesis dijitalizasyonunun ortaya koyacağı değer, tesis ömrü boyunca içinde barındırılan üretim ve hizmet değer zincirinin en yüksek iş sürekliliği ve üretkenlikle sürdürülebilirliğidir. Kritik tesis, barındırdığı üretim ve hizmet değer zincirinin kesintisiz kaynaklarını sağlayan, performans ve güvenlikli ortamı karşılayan bir kabuk oluşturmaktadır. Bu kabuk hem altyapı hem de işletmesi ile sürdürülebilir bir yapıya ulaşmaktadır.

Otomatica, kritik tesis sürdürülebilir işletme modeli prensiplerini ve işletme ekip rol ve davranış deneyim bilgilerine dayanarak çözüm ve hizmetlerini oluşturur ve sunar. Kritik Tesis ve işletme modeli tasarımı, yönetim sistemleri altyapısı, enerji, bina, beyaz alan, zayıf akım gibi yönetim sistemleri, kurumsal sistemler ile bütünleştirilmiş yönetim sistem mimarisi ve ara katman yazılımları, elektro-mekanik altyapı yeterliliği ve sertifikasyonu, tesis ömrü hizmetleri, sürdürülebilir işletme kültür dönüşüm programı Otomatica’nın yetkinlik alanlarıdır. Müşterilerini tek kaynaktan bu hizmet ve çözümleri sunmaktan başarılı referansları ile büyük mutluluk duymaktadır.

Kritik Tesislerin hizmete alındıktan sonra yüksek üretkenlikle hizmet ve üretim zincirine ev sahipliği yapacaktır. Bu nedenle tesis ve altyapısının tasarımından tesis edilip test ve işletmeye alınmasına kadar süreç oldukça kritiktir. Otomatica ekipleri bu süreç içinde hem son kullanıcıyı hem de paydaşları ana ve alt yükleniciler tarafından tercih edilen bir iş ortağıdır. Proje yönetiminden kritik tesisin işletmeye alınmasına kadar geçen sürede sağladığı bilgi, deneyim ve yetkinliklerle büyük başarılara imza atmıştır.

Tesis planlamasından itibaren kritik tesis altyapı bilgi ve uygulama deneyimi ile ön plana çıkan Otomatica, uçtan uca sunduğu çözümler ile tesisin sürdürülebilir işletmesinde en büyük değeri sağlayan Dijitalizasyon uzmanı ve partneridir.

Otomatica, Son Kullanıcı Müşterilerine Tesis Ömrü Bakım ve Düzeltici Hizmetleri, Danışmanlık Servisleri yanında Dijitalizasyon Partneri olarak hiç bitmeyecek dijital dönüşümlerinin vaz geçilmez yoldaşı olma gayretindedir. Dijital Dönüşüm daha çok veri kaynaklı daha çok güvenilir bilgiye dayalı iş modeli olduğundan her geçen an farklı ekler, güncellemeler, bilgi türetmeler ve bilgiye dayalı analizlere ihtiyaç duyar. Otomatica, Kritik Tesis Dijitalizasyonunda uçtan uca tek kaynak modeli olarak çözüm sunan bir iş ortağınız olmaya adaydır.

https://otomatica.com/wp-content/uploads/2021/11/otomatica-footer.png
Türkiye Ofisi

Esentepe Mah. Anadolu Cad. No: 14 Kat:12 D: 49, 34870        Yasa Kule Kartal/İstanbul/Türkiye

info@otomatica.com

+90 216 514 63 66

Dubai Ofisi

Platinum Tower, Office 802-05 Jumeirah Lakes Towers, Cluster I Dubai / United Arab Emirates

info@otomatica.com

Kıbrıs Ofisi

83 Okullar Yolu, Küçük Kaymaklı

Lefkoşa / KKTC – Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

info@otomatica.com

+392 444 85 85

Otomatica . Bütün hakları saklıdır.