Tesis Ömrü Servisleri

Tesis Ömrü
Servisleri

Otomatica; kritik tesis altyapı sistemlerini dijitalleştirerek sayısal verilere dayalı alarm, izleme, kapasite – yük – çevresel kararlılık – ürün ömrü yönetimleri, çoklu tesis altyapı portföy yönetişimi gibi birçok bütünleşik karar destek sistemi oluşturmaktadır. Bu altyapı yönetim sistemlerini kurumsal yönetim sistemlerine entegre ederek kurumun uçtan uca dijitalleşmesinde önemli rol almaktadır.

Tesis içerisindeki operasyonların yaşam döngüsü boyunca performansını artırmak, geliştirmek, maliyetleri optimize etmek ve güvenliğini sağlamak tesisin oluşturulma süreci kadar kritik bir öneme sahiptir. Tesis, içinde barındırdığı hizmet ve üretim değer zincirinin önemli bir altyapı unsuru olarak şirketin ticari varlığını doğrudan etkiler. Değer zincirinin iş sürekliliği, performans ve güvenliği için altyapı platformu oluşturur.  

7/24 hizmet sunan kritik tesislerde proaktif, pratik ve bilgi tabanlı işletme yönetimi söz konusudur. Kişiden bağımsız, zaman içindeki tüm değişimlere ayak uyduran, mükemmelleşen ve risk yönetimi yapan bu ekip, sürdürülebilir işletme kültürüne sahip olur. Bu kültürün oluşmasında ve sürdürülmesinde Otomatica Altyapı Yönetim Sistemlerinin sağladığı veri, bilgi, karar desteği çok önemlidir. Tesislerin dijitalizasyon çalışmaları sonucunda kritik tesis altyapısının işletme ekibi tarafından kolay anlaşılabilir, takip ve teşhis edilebilir veri oluşturması gerekir. Altyapı Yönetim Sistemi, ekibin sürdürülebilir işletme sürecinde bilgiden bilgeliğe yolculuğunun teminatıdır.

Bu nedenle Otomatica Altyapı Yönetim Sistemlerinin tesis ömrü boyunca kesintisiz ayakta kalması, sensörden panolara ağ sisteminden yazılımlara kadar tüm katmanlarda işletme ekibine doğru ve güvenilir destek vermesi esastır. Otomatica tesis ömrü çözümleriyle, tesisin sürdürülebilirliğini önceliklendirerek servis hizmetleriyle destekler, teknolojisiyle ve profesyonelliğiyle fark yaratır.

Kritik tesislerin 7/24 kesintisiz çalışma prensibine uygun olarak yüksek yetkinlikteki mühendis ekibi ile hizmet sunan Otomatica, hizmet öncesi yaptığı saha risk yönetimi analiziyle, işletme ekibi ile koordineli olarak çalışır, kritik noktaların üzerinden geçerek tüm katmanlarda tam denetim sağlar. Sunduğu raporlarla tüm kritik altyapı sistemlerinin denetimini sağlar.

Koruyucu bakımlar profesyonel hizmet olarak ele alınmış ve sunulan rapor sadece altyapı yönetim sistemlerini değil, tüm kritik altyapı sistemlerinin de denetimini içerir. Profesyonel bu hizmetin önemli bir parçası olan raporda ayrıca saha ayar noktaları, şüpheli çalışan cihaz ve sistemler, ekipman ürün ömrü bilgileri de sağlanarak işletmenin risk kayıtlarını ve öncelikli planlama olanağını da sunmaktadır.

Otomatica, kritik tesislerin sürdürülebilir operasyonları için sağladığı tüm yönetim, sistem ve yazılımların koruyucu bakımlarını yapar ve böylece tesisi dijital ortamda uçtan uca görünür ve güvenilir kılar.
Kritik tesis işletmelerinin 7/24 kontrolünü sağlayan yönetim, sistem ve yazılımlarından elde ettiği veriden tereddüt edilmesi durumunda kontrol sağlar ve ek özellikler katmanıza da imkân tanıyarak, çözümlerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirir.
Otomatica sunduğu yönetim, sistem ve yazılımlarla kritik tesislerdeki tüm sistem ve ekipmanlardan veri toplar, elde ettiği doğru veriyi işleyerek, tesis altyapısının sağlıklı yaşam döngüsü için raporlar.
https://otomatica.com/wp-content/uploads/2021/11/otomatica-footer.png
Türkiye Ofisi

Esentepe Mah. Anadolu Cad. No: 14 Kat:12 D: 49, 34870        Yasa Kule Kartal/İstanbul/Türkiye

info@otomatica.com

+90 216 514 63 66

Dubai Ofisi

Platinum Tower, Office 802-05 Jumeirah Lakes Towers, Cluster I Dubai / United Arab Emirates

info@otomatica.com

Kıbrıs Ofisi

83 Okullar Yolu, Küçük Kaymaklı

Lefkoşa / KKTC – Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

info@otomatica.com

+392 444 85 85

Otomatica . Bütün hakları saklıdır.