Tesis Ömrü Servisleri - Otomatica

Tesis Ömrü
Servisleri

Otomatica; altyapı sistemlerini dijitalleştirerek sayısal verilere dayalı yönetimi mümkün kılmakta ve veriyi değer sağlayan bilgiye dönüştürerek alarm, izleme, karar destek ve çeşitli yönetim sistemleri ile dijitalizasyonunu sağladığı Kritik Tesislerde değer sunmaktadır. Sağlanan bu değerin sürdürülebilirlik ilkesine bağlı olarak servislerle desteklenmesi de Otomatica’nın sunduğu servisler arasındadır.

Dijitalizasyon sonunda kritik tesis altyapısının işletme ekibi tarafından kolay anlaşılabilir, takip ve teşhis edilebilir bir kavramsal ikizi oluşturmaktadır. Sürdürülebilir İşletme kültürünü ve altyapısını sağlayan bu izleme sistemlerinin tesis ömrü boyunca ayakta kalması, sensörden panolara, ağ sisteminden yazılımlara kadar tüm katmanlarda işletme ekibini yanıltmadan doğru veri toplaması ve doğru bilgi sunması kritik tesis için çok önemlidir.

Otomatica kritik tesislerin görevlerini yerine getirirken eş zamanlı bakım yapabilen, oluşacak sapmalarda arızayı kısa sürede saptayıp giderebilen yetkin servis mühendislerine sahiptir ve 7 x 24 hizmet sunabilmektedir.

Koruyucu bakımlar profesyonel hizmet olarak ele alınmış ve sunulan rapor sadece alarm, izleme, karar destek ve yönetim sistemlerini değil, tüm kritik altyapı sistemlerinin de bir denetimini sağlamaktadır. Yüksek yetkinlikteki servis mühendisleri, hizmete başlamadan önce saha risk yönetimi ile işletme ekibi ile koordine olmakta tüm planlanan noktaların üzerinden geçerek tüm katmanlardaki denetimi yapmaktadırlar.

Profesyonel bu hizmetin önemli bir parçası olan raporda ayrıca saha ayar noktaları, şüpheli çalışan cihaz ve sistemler, ekipman ürün ömrü bilgileri de sağlanarak işletmenin risk kayıtlarını ve öncelikli planlama olanağını da sağlamaktadır.

Otomatica, Kritik Tesisinizin Sürüdürülebilir Operasyonu için sağladığı tüm Yönetim Sistem ve Yazılımlarının koruyucu bakımlarını sağlar, Tesisinizi dijital uçtan uca görünür halde tutar.
Otomatica, Kritik Tesis İşletlemenizin gözü ve kulağı olan Yönetim Sistem ve Yazılımlarda sağladığınız bilgilerden tereddüt ettiğiniz durumlarda ve ek özellikler katmak istediğinizde daima yanınızdadır.

Otomatica’nı sunduğu Yönetim Sistem ve Yazılımları, Kritik Tesisinizin tüm sistem ve ekipmanlarının verilerini toplar ve bilgiler oluşturur. Size bunları derleyerek Tesis Altyapı Sağlığınızı raporlayabiliriz.

https://otomatica.com/wp-content/uploads/2021/11/otomatica-footer.png
Türkiye Ofisi

Esentepe Mah. Anadolu Cad. No: 14 Kat:12 D: 49, 34870        Yasa Kule Kartal/İstanbul/Türkiye

info@otomatica.com

+90 216 514 63 66

Dubai Ofisi

Platinum Tower, Office 802-05 Jumeirah Lakes Towers, Cluster I Dubai / United Arab Emirates

info@otomatica.com

Kıbrıs Ofisi

83 Okullar Yolu, Küçük Kaymaklı

Lefkoşa / KKTC – Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

info@otomatica.com

+392 444 85 85

Otomatica . Bütün hakları saklıdır.