Düzeltici
Bakım Servisleri

Otomatica, uçtan uca dijitalleştirdiği tesis altyapısı ve veriyi değer sağlayan bilgiye dönüştürerek alarm, izleme, karar destek ve çeşitli yönetim sistemleri ile dijitalizasyonunu sağladığı Kritik Tesislerde özel durumlar dışında dört saate kadar tepkime süreli düzeltici bakım sözleşmeleri sağlamaktadır.

Kademe bazlı yapılanma ve 7 x 24 erişim hattı ile işletme ekiplerinin desteği farklı yöntemlerle sağlanmaktadır. Sahaya fiziki erişim, çevrim içi erişim, eğitimli yerel personel üzerinden destek gibi müşteri özel gereksinimine göre sözleşmeler oluşturulmaktadır.

Otomatica’ya 7 x 24 erişim hattı veya “Helpdesk” yazılımı üzerinden gelen çağrı görevli personel tarafından alınır, müşteri sözleşmesine göre saha ve sistem bilgisi olan kişiye yönlendirilir. Sahaya fiziki veya çevrim içi erişim ile teşhis konulmaya başlanır. İşletme ekibi tarafından gözlenen sapma kaynağı ile alarm ya da uyarının kök nedeni genelde farklıdır.

Kök neden bulunduğunda Otomatica’nın sağladığı sistem, donanım ya da yazılımdan kaynaklandığı saptandı ise Platform kademesine kadar erişilerek en kısa zamanda problem çözülür. Otomatica dışındaki sağlayıcıların ürün ve yazılımlarından kaynaklandı ise gerekli teşhis ve yardımcı bilgi işletme ekibi ile paylaşılarak doğru idari ve servis eskalasyonu başlatılmasına yardımcı olunur.

Otomatica “Helpdesk” yazılımı ile arıza bildirimlerini kayıt altında alınır ve 7/24 teknik destek hizmeti ile arıza ömür döngüsü takip edilir. Ortaya çıkan arıza kayıtları, kök nedenleri, çözüm metotları saha bazlı bilgi birikimi oluşturur. Müşteri ile tekrarlanan problem veya eskiyen yazılım ve cihaz ilgili güncelleme projeleri oluşturulur.

https://otomatica.com/wp-content/uploads/2021/11/otomatica-footer.png
Türkiye Ofisi

Esentepe Mah. Anadolu Cad. No: 14 Kat:12 D: 49, 34870        Yasa Kule Kartal/İstanbul/Türkiye

info@otomatica.com

+90 216 514 63 66

Dubai Ofisi

Platinum Tower, Office 802-05 Jumeirah Lakes Towers, Cluster I Dubai / United Arab Emirates

info@otomatica.com

Kıbrıs Ofisi

83 Okullar Yolu, Küçük Kaymaklı

Lefkoşa / KKTC – Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

info@otomatica.com

+392 444 85 85

Otomatica . Bütün hakları saklıdır.