Profesyonel Servisler - Otomatica

Profesyonel
Servisler

Dijitalizasyon süreci bir yolculuktur. Veri ve onların dönüşümü ile ortaya çıkan bilgi varlıkları; tüm kurumların sürdürülebilirliklerini, sundukları hizmet ve üretim değer zinciri üretkenliğini ve geleceklerini yapılandıran yenilikçi ürün ve hizmet önerilerini garanti altına alacak güç olacaktır. Dünyanın ve yaşamın bundan sonraki şekillenmesi daha fazla veri ve bunlardan üretilen değer yaratan bilgi üzerine inşa edilecektir. Bu nedenle dijitalleşme ve dijitalizasyon; başı ve sonu olan bir proje değil, bireyler için yaşam, kurumlar için iş modeli olarak sürdürülebilirliğinin garanti altına alınması gereken süreçtir.

Otomatica Kritik Tesis Dijitalizasyonu müşterilerine yaklaşımı bu olgunun üzerine kurulmuştur. Tesis altyapısının zamanla dijitalleştirilerek daha fazla veriye ulaşılması ve dijitalizasyon ile işletme modelinin daha etkin ve ekonomik hale dönüştürülerek yönetimi, birden fazla altyapı bilgilerine göre işletme vizyon, strateji ve politika geliştirerek yönetişimi hedefleyen müşterilerinin “Altyapı Dijitalizasyon Partneri” olma misyonuna uygun Profesyonel Servisler sunulmaktadır.

Bu Servisler üç kategoride oluşturulmuştur.

Otomatica, tesislerinizin altyapısını oluşturan sistemlerin değer zincirinize olan etkisini analiz ederek tesis altyapınızı dijitalleştirip dijital dönüşümünüze katkıda bulunur.
Otomatica, kritik altyapı izleme ve yönetim sistemlerin bakımları profesyonel hizmet olarak sunulan raporlar ile sadece alarm, izleme, karar destek ve yönetim sistemlerini değil, tüm kritik altyapı sistemlerinin de bir denetimini sağlamaktadır.
Otomatica, mevcut tesislerin durum analizleri ve yeni yapılacak tesislerin farklı aşamalarında Akıllı Tesis performansını yükseltecek, sürdürülebilirliğini garanti altına alacak Danışmanlık Servisleri sağlamaktadır.
https://otomatica.com/wp-content/uploads/2021/11/otomatica-footer.png
Türkiye Ofisi

Esentepe Mah. Anadolu Cad. No: 14 Kat:12 D: 49, 34870        Yasa Kule Kartal/İstanbul/Türkiye

info@otomatica.com

+90 216 514 63 66

Dubai Ofisi

Platinum Tower, Office 802-05 Jumeirah Lakes Towers, Cluster I Dubai / United Arab Emirates

info@otomatica.com

Kıbrıs Ofisi

83 Okullar Yolu, Küçük Kaymaklı

Lefkoşa / KKTC – Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

info@otomatica.com

+392 444 85 85

Otomatica . Bütün hakları saklıdır.