Profesyonel Servisler

Profesyonel
Servisler

Yeni düşünme ve iş yapış biçimleri oluşturmak için teknolojiyi kullanarak, değer yaratmak anlamına gelen dijitalizasyon; işletmelere yeni pazar, yeni ürün geliştirme ve her alanda inovasyon olanakları sunar. Dijital dönüşümü seçen her kurum sürdürülebilir iş yapısına ve rekabet avantajına kavuşur. Yenilikçi ürün ve hizmetleri garanti altına alan dijitalizasyon, başı ve sonu olan bir proje değildir, bir yolculuktur. Bireyler için yaşam, kurumlar için de sürdürülebilir iş modeli sağlar. Dünyanın ve yaşamın bundan sonraki şekillenmesi daha fazla veri ve bunlardan üretilen değer yaratan bilgi üzerine inşa edilecektir.

 

İşletmelerin ve onların varlık nedeni olan hizmet ve üretim değer zincirlerini barındıran tesislerin ileri teknolojili altyapılar kullanılarak bağımsız ve otomatik bir şekilde yönetilmesini sağlayan Otomatica, ‘’Profesyonel Servisler’’ başlığı altında sunduğu hizmetleri ile dijitalizasyon sürecine katkı sağlar. Tesis altyapısının zamanla dijitalleştirilerek daha fazla veriye ulaşılmasını, işletme modelinin daha etkin ve ekonomik hale dönüştürülerek yönetilmesini ve organizasyona uygun yönetişim hedeflerinin gerçekleşmesini sağlayan ‘’Otomatica Profesyonel Servisler’’  3 ana kategoride sunulur.

Otomatica Kritik Tesis Dijitalizasyonu müşterilerine yaklaşımı bu olgunun üzerine kurulmuştur. Tesis altyapısının zamanla dijitalleştirilerek daha fazla veriye ulaşılması ve dijitalizasyon ile işletme modelinin daha etkin ve ekonomik hale dönüştürülerek yönetimi, birden fazla altyapı bilgilerine göre işletme vizyon, strateji ve politika geliştirerek yönetişimi hedefleyen müşterilerinin “Altyapı Dijitalizasyon Partneri” olma misyonuna uygun Profesyonel Servisler sunulmaktadır.

Bu Servisler üç kategoride oluşturulmuştur.

İşletmelerin dijital dönüşüme geçiş süreçlerini hızlandırarak, tesislerin altyapısını oluşturan sistemlerin değer zincirine olan etkisini analiz eder. Yeni nesil teknolojilerle ileri mühendislik gücünü kullanarak, yeni çağın ihtiyaçlarına uygun inovatif bakış açısı ile çalışmalar yapar. Kurumların hizmet ve üretim değer zincirlerini barındıran tesisleri ileri teknolojili altyapılar kullanılarak dijitalleştirir ve kurumsal dijitalizasyon kaynaklarına entegre eder.
Tesisin değişen dinamiklerini göz önünde bulundurarak endüstriyel varlıklarının kullanım ömrünü uzatmak amacıyla yüksek teknolojili çözümler sunar. Otomatica kritik altyapı bütünleşik izleme ve yönetim sistemlerinin bakımlarını yaparak, profesyonel hizmet raporları sunar. Sadece alarm, izleme, karar destek ve yönetim sistemlerini değil, tüm kritik altyapı sistemlerinin de denetimini sağlayarak kapsamlı hizmet sunar.
Otomatica mevcut tesislerin daha iyi, daha verimli ve daha işlevsel olmasını sağlamaya yönelik durum analizleri yapar. Yeni yapılacak tesislerin farklı aşamalarında akıllı tesis performansını yükseltecek ve sürdürülebilirliğini garanti altına alacak danışmanlık servisleri sağlar. Profesyonel konulardaki eğitim servisleri ile altyapı ve işletme konusundaki farkındalığı arttırır, yönetim üretkenliğini yükseltir.
https://otomatica.com/wp-content/uploads/2021/11/otomatica-footer.png
Türkiye Ofisi

Esentepe Mah. Anadolu Cad. No: 14 Kat:12 D: 49, 34870        Yasa Kule Kartal/İstanbul/Türkiye

info@otomatica.com

+90 216 514 63 66

Dubai Ofisi

Platinum Tower, Office 802-05 Jumeirah Lakes Towers, Cluster I Dubai / United Arab Emirates

info@otomatica.com

Kıbrıs Ofisi

83 Okullar Yolu, Küçük Kaymaklı

Lefkoşa / KKTC – Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

info@otomatica.com

+392 444 85 85

Otomatica . Bütün hakları saklıdır.