Tesis Altyapı ve İşletme Danışmanlık Servisleri

Tesis Altyapı ve İşletme
Danışmanlık Servisleri

Kritik tesislerdeki bilişim sistemlerinin sürekliliğinin sağlanması, doğru veri toplama, depolama ve sunma faaliyetlerinin gerçekleştirmesi işletme ekibinin varlık amacına ulaşması için büyük önem arz eder. Sürdürülebilir işletme kültürünü ve altyapısını oluşturan izleme sistemlerinin tesis ömrü boyunca ayakta kalması, sensörden panolara, ağ sisteminden yazılımlara kadar tüm katmanlarda yüksek kullanılabilirlik ve performans sağlaması ise işletmenin başarısı için olmazsa olmaz bir kriterdir.

Otomatica, kritik tesislerin üretim ve iş süreçlerinin sorunsuz işleyebilmesi için yüksek nitelikli bakım çözümleri sunar. Tüm kaynakların proaktif olarak yönetilmesi ve başarılı performans göstermesi için geniş kapsamlı, stratejik bir yol haritası izler. Kritik tesisler görevlerini yerine getirirken hiçbir kesintiye izin vermeden eş zamanlı bakım yaparak, olası sapmalarda arıza tespiti yapar ve sorunu giderir. İleri teknolojileri kapsayan operasyonlarınız için alanında tecrübeli ve yetkin servis mühendislerinden oluşan ekibiyle 7/24 hizmet verir. Dijitalleştirdiği kritik tesislerde sunduğu alarm, izleme, karar destek ve yönetim sistemleriyle kritik tesis altyapısının işletme ekibi tarafından kolay anlaşılabilir, takip ve teşhis edilebilir bir mantıksal ikizini oluşturur.

Kritik tesislerde bir dakikalık kesinti bile çok büyük maliyet ve sorunlara yol açar. Yaşanacak kesintilerin önüne geçmek için önceden bakım hizmeti almak ise zaman ve maliyet açısından çok büyük avantaj sağlar. Otomatica kritik tesisler için hayati önem taşıyan operasyon ve ekipmanların korunması için çalışmalar yaparak, her türlü riski azaltır ve yaşanabilmesi muhtemel aksamaların önüne geçer. Bugün ve gelecekte oluşacak potansiyel ihtiyaçlarınızı belirleyerek, uzun vadeli ve sürdürülebilir çözümler sunar. İşletme için yüksek güvenlik sağlayarak; işletme varlıklarının uzun ömürlü çalışmasını, bakımlarının planlaması ve uygulamasını, arıza onarımlarının yönetilmesini, bakım onarım çalışmaları için gerekli ihtiyaçların yönetimini ve gelecekteki ekipman ihtiyaçlarını tahmin edebilmesini sağlar.

Yüksek nitelik sunan bu koruyucu bakımlarda sunduğu raporlarla sadece alarm, izleme, karar destek ve yönetim sistemlerini değil, tüm kritik altyapı sistemlerinin denetimini de yapar. Yüksek yetkinliklere sahip servis mühendisleriyle, hizmete başlamadan önce saha risk yönetimini yapmak üzere işletme ekibiyle koordineli olarak çalışır, tüm planlanan noktalar üzerinde detaylı bir çalışma yapar ve tüm katmanlarda denetim gerçekleştirir.

İleride oluşacak benzer olayları önleyebilmek için olası sorunları tespit eden profesyonel bir rapor sunarak; saha ayar noktaları, şüpheli çalışan cihaz ve sistemler, ekipman ürün ömrü bilgilerini de paylaşarak işletme hedeflerinin gerçekleşmesine olanak tanır. Otomatica kritik tesislerin performansını gerçekleştirmesi, artırabilmesi ve sürdürülebilmesi için üst düzey bakım çözümleri sunan, güvenilir bir iş ortağı olarak işinizi iyileştirme yolculuğunuzda yanınızda yer alır.

Otomatica kritik tesislerin görevlerini yerine getirirken eş zamanlı bakım yapabilen, oluşacak sapmalarda arızayı kısa sürede saptayıp giderebilen yetkin servis mühendislerine sahiptir ve 7 x 24 hizmet sunabilmektedir.

Koruyucu bakımlar profesyonel hizmet olarak ele alınmış ve sunulan rapor sadece alarm, izleme, karar destek ve yönetim sistemlerini değil, tüm kritik altyapı sistemlerinin de bir denetimini sağlamaktadır. Yüksek yetkinlikteki servis mühendisleri, hizmete başlamadan önce saha risk yönetimi ile işletme ekibi ile koordine olmakta tüm planlanan noktaların üzerinden geçerek tüm katmanlardaki denetimi yapmaktadırlar.

Profesyonel bu hizmetin önemli bir parçası olan raporda ayrıca saha ayar noktaları, şüpheli çalışan cihaz ve sistemler, ekipman ürün ömrü bilgileri de sağlanarak işletmenin risk kayıtlarını ve öncelikli planlama olanağını da sağlamaktadır.

AŞAMA

01234567890
Operasyon

AŞAMA

01234567890
Ön Tasarım

AŞAMA

01234567890
Detay Tasarım

AŞAMA

01234567890
Uygulama
https://otomatica.com/wp-content/uploads/2021/11/otomatica-footer.png
Türkiye Ofisi

Esentepe Mah. Anadolu Cad. No: 14 Kat:12 D: 49, 34870        Yasa Kule Kartal/İstanbul/Türkiye

info@otomatica.com

+90 216 514 63 66

Dubai Ofisi

Platinum Tower, Office 802-05 Jumeirah Lakes Towers, Cluster I Dubai / United Arab Emirates

info@otomatica.com

Kıbrıs Ofisi

83 Okullar Yolu, Küçük Kaymaklı

Lefkoşa / KKTC – Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

info@otomatica.com

+392 444 85 85

Otomatica . Bütün hakları saklıdır.