Operasyon Yönetim Sistemleri
Konsept Tasarımı

Veri Merkezi ve Kritik Tesis Altyapısının beklenen ömrü boyunca sürdürülebilir işletmesinin ekonomik ve yüksek performans ile sağlanması için işletmede kullanılan yönetim sistemlerinin varlığına ve yapılandırılmasına çok bağlıdır. Veri merkezi ve kritik tesisler için inşaat, elektro-mekanik altyapı ve diğer yatırımların yüzlerce milyon $ yatırımının geri dönüşünün garanti altına alınması için toplam yatırımda çok küçük bir oran tutan Altyapı Yönetim Sistemlerinin önemi gözden kaçmamalıdır. Yönetim Sistemleri, kritik tesiste barındırılan kritik yüklerin iş sürekliliği, performansı ve güvenirliği için temel altyapı olacağı açıktır.

Bu nedenle böyle bir tesisin Konsept Tasarımında Operasyon ve işletmenin başarı ile sürdürülebilmesi için Operasyon Yönetim Sistemleri diğer elektro-mekanik teknolojilerin yanında yer alması gereken bir konu olmalıdır.

Otomatica, elektro-mekanik sistemlerin bütünsel çalışmasında önemli olan eş zamanlı ve hata toleranslı (Tier) yapılandırma, enerji anahtarlama sistemleri, ısı geri kazanımlı veya serbest soğutma metotlu kritik soğutma sistemleri, alternatif yollu yakıt sistemleri gibi sistem ve metotlarına hakim, senaryolarını yazan ve sahada uygulayan tecrübeye hakimdir.

Altyapı konusunda bilgi ve yetkinliklere paralel olarak Altyapı İşletme Operasyon sistemlerinin siber güvenlikli ağ mimarisi ve eş zamanlı ve/veya hata toleranslı (Tier) yapılandırılması, mevcut kurumsal yönetim sistemlerine entegrasyonu, sürdürülebilir işletme ilkelerine göre yönetim sistemlerinin bütünleştirilmesi, menü, kullanıcı ekranı, raporlama ara yüzlerinin tasarlanması gibi uçtan uca birikim mevcuttur. Referanslar ile ortaya konmuştur.

Otomatica, seçkin son kullanıcı müşterilerinin veri merkezi konsept tasarımından itibaren projelerinde yer almış veya mevcut durum analizleri servisleri ile ortaya çıkan ihtiyaçlara göre Operasyon Yönetim sistemlerinin yenileme yol haritalarını oluşturmuştur.

Veri merkezi veya kritik tesis projelerinizde Otomatica’nın sağladığı bu Danışmanlık Servisinden yararlanarak tesisiniz için yapacağınız yatırımdan daha yüksek iş sürekliliği, daha verimli altyapı ve daha üretken işletme kaynakları ile büyük geri dönüş sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

https://otomatica.com/wp-content/uploads/2021/11/otomatica-footer.png
Türkiye Ofisi

Esentepe Mah. Anadolu Cad. No: 14 Kat:12 D: 49, 34870        Yasa Kule Kartal/İstanbul/Türkiye

info@otomatica.com

+90 216 514 63 66

Dubai Ofisi

Platinum Tower, Office 802-05 Jumeirah Lakes Towers, Cluster I Dubai / United Arab Emirates

info@otomatica.com

Kıbrıs Ofisi

83 Okullar Yolu, Küçük Kaymaklı

Lefkoşa / KKTC – Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

info@otomatica.com

+392 444 85 85

Otomatica . Bütün hakları saklıdır.