Akıllı
Altyapı


Otomatica, yakın gelecekte insanların yaşadığı her ortamın akıllı bir altyapı ile donatılacağını öngörmektedir. Öyle ki insanlar özel ve çalışma hayatlarında daha yüksek kalitede ve giderek kişisel yaratıcılığı geliştiren bir yaşam standardına ulaşacaklardır. Doğal olarak her ortamda ulaştıkları IT, haberleşme, ulaşım, sağlık gibi servis altyapılarının da gittikçe artan Yüksek İş Sürekliliğinde kesintisiz hizmet veren çok Kritik Fiziksel Altyapıya dönüşeceğini açıktır.

Kritik tesisler, kesintisizliğin önemli olduğu üretim ve hizmet değer zincirlerine ev sahipliği yapan fiziksel bina ve destekleyici kritik elektro-mekanik altyapıdan oluşur. Veri merkezi, üretim tesisleri, ulaştırma merkezleri, sağlık merkezleri gibi tesisler gerekli üretim ve hizmet sağlayan ekipman ve alanların yanında bu hizmet ve üretim zincirini güvenlikli koruyacak binaya ve en yüksek üretkenlik ile ürün ve hizmet üretmesini sağlayacak kritik altyapıya sahiptir.

https://otomatica.com/wp-content/uploads/2022/01/Akilli-Altyapi_edit.png

Kritik altyapılar on beşin üzerinde elektrik, mekanik, otomasyon ve zayıf alım sistemlerinin bütünleştirilmesi ile oluşmuştur. Bu karmaşık sistemler bütünü, birbirini performans ve fonksiyon olarak etkilediğinden insani hataları elimine edecek ve karar destek sistemleri ile donatılmış akıllı yönetim, izleme ve otonom sistemlerle donatılarak işletilebilir.

Otomatica “Kritik Tesis Akıllı Altyapıları”nın planlanması, oluşturulması, dijitalleştirilmesi ve sürdürülebilir işletmesinde uzman kadroya sahiptir. Bu kadro, Akıllı Altyapıların barındırdıkları üretim ve hizmet değer zincirinin yüksek üretkenlikle sürdürülebilirliğini güvence altına alacak yönetim sistemleri ve süreç yazılımları sunar ve tesis ömrü boyunca danışmanlık, servis ve güncellemeler sağlar.

Otomatica, Veri Merkezi Kritik Altyapınızı uçtan uca dijitalleştirerek sürdürülebilir operasyonunuzu garanti altına alır. Yüksek iş sürekliliği, performans ve güvenilirlik hedefleriniz için buradayız.
Üretim ve hizmet değer zincirinizin yüksek üretkenlikle sürdürülebilirliği tesis altyapınızın iş sürekliği, performansı ve verimliliği ile doğrudan ilişkilidir. Otomatica, tesisinizi dijitalleştirir, Akıllı hale dönüştürür.
https://otomatica.com/wp-content/uploads/2021/11/otomatica-footer.png
Türkiye Ofisi

Esentepe Mah. Anadolu Cad. No: 14 Kat:12 D: 49, 34870        Yasa Kule Kartal/İstanbul/Türkiye

info@otomatica.com

+90 216 514 63 66

Dubai Ofisi

Platinum Tower, Office 802-05 Jumeirah Lakes Towers, Cluster I Dubai / United Arab Emirates

info@otomatica.com

Kıbrıs Ofisi

83 Okullar Yolu, Küçük Kaymaklı

Lefkoşa / KKTC – Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

info@otomatica.com

+392 444 85 85

Otomatica . Bütün hakları saklıdır.