Koruyucu
Bakım Servisleri

Bir tesiste yapılan bakımın amacı tesisin faaliyetlerini aksatmadan, var olan ve var olabilecek arıza sayılarının düşürülmesi, sistemlerin fonksiyonlarına uygun çalıştığının kontrolü, tesisin verimlilik kontrolü, tasarım-uygulama değerleri kontrolü ve bakım sonrası hazırlanan rapor ile tesis durumu ile ilgili işletme ekibinin bilgilendirilmesidir.

Yapılacak aktiviteler ile çıkartılan risk yönetimi yapılır, olası sıkıntılar, geri dönüş senaryoları ve alınacak diğer önlemlerle ilgili hazırlıklar yapılır. Bakım ve arıza müdahale sırasında tesiste oluşabilecek aksaklıklara müdahale konusunda yetkin teknik ekibimizle SOP, MOP ve EOP prosedürlerini takip ederek, oluşabilecek riskleri ön görerek ve ilgili ekipleri bu risklerle ilgili bilgilendirerek cihaz ve sistem müdahaleleri yapılır.

Bakım sonrası son kullanıcıyı bilgilendirme amaçlı oluşturduğumuz, tesisin güncel durumu ve geçmişe yönelik durumlarının değerlendirilmesini içeren ve yönetici özeti tablolarıyla zenginleştirilen bakım raporu ile son kullanıcının tesis hakkında bilgilendirilmesini sağlamaktayız.

Otomatica “Helpdesk” yazılımı ile arıza bildirimlerini kayıt altında alınır ve  7/24 teknik destek hizmeti ile arıza ömür döngüsü takip edilir. Ortaya çıkan arıza kayıtları, kök nedenleri, çözüm metotları saha bazlı bilgi birikimi oluşturur. Müşteri ile tekrarlanan problem veya eskiyen yazılım ve cihaz ilgili güncelleme projeleri oluşturulur.

https://otomatica.com/wp-content/uploads/2021/11/otomatica-footer.png
Türkiye Ofisi

Esentepe Mah. Anadolu Cad. No: 14 Kat:12 D: 49, 34870        Yasa Kule Kartal/İstanbul/Türkiye

info@otomatica.com

+90 216 514 63 66

Dubai Ofisi

Platinum Tower, Office 802-05 Jumeirah Lakes Towers, Cluster I Dubai / United Arab Emirates

info@otomatica.com

Kıbrıs Ofisi

83 Okullar Yolu, Küçük Kaymaklı

Lefkoşa / KKTC – Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

info@otomatica.com

+392 444 85 85

Otomatica . Bütün hakları saklıdır.