Tesis Altyapı Sağlık Kontrolü

Tesis Altyapı
Sağlık Kontrolü

Otomatica, kritik tesislerin dijitalleştirmesi için kurduğu sistem ve yapılandırdığı yazılımlar ile altyapı sistem ve cihazlarının veri ambarını oluşturmaktadır. Oluşturduğu üst entegrasyon ve yazılım çözümleri ile toplanan verilere dayalı değer sağlayan bilgileri sunarak tesis dijitalizasyonunu, yani güvenilir verilere dayanarak operasyonun mükemmelleşmesini sağlamaktadır.

Otomatica, sistem ve yazılımların koruyucu bakımına paralel olarak Tesis Altyapı Sağlık Kontrolünü de sunarak müşterilerine bir başka katma değerli servis de sağlar. Bu servis tesis kritik envanteri bazlı sunulan ve her envanterin geçmiş verilerinin derlenerek sağlık durumlarını ortaya koyan ayrıntılı rapor şeklindedir.

Her sistemde bulunan ekipman ve cihazlara ait çalışma durumları, modları, kritik değerleri, alarm ve duruşları gibi veri katmanlarından alınan ve derlenen bilgiler ışığında ve geçmiş ile kıyaslamalı olarak analiz edilir. Normal ya da beklenenden farklı durumlar ortaya çıkartılır. Olası nedenler yine veri ambarından alınan bilgilerle yorumlanır.

Tesis İşletme Yönetimi açısından çok önemli olan bu rapor, anormal davranan ekipman ve cihazlar, normalden sapma başlangıç zamanı ve değişimi, muhtemel kök nedenleri içerdiğinden envanter ömür yönetimi, risk yönetimi, kapasite ve yük yönetimi gibi analizleri içerir. Yüksek iş sürekliliği, performans ve düşük risk ile işletmenin sürdürülebilirliği açısından değer yaratır.

Bu servisin olası riskleri daha yakından takibi için güncellemeler, geliştirmeler ile yönetim sistemlerinizi geliştireceğiniz gibi verimlilik açısından da katkıda bulunacağı açıktır.

https://otomatica.com/wp-content/uploads/2021/11/otomatica-footer.png
Türkiye Ofisi

Esentepe Mah. Anadolu Cad. No: 14 Kat:12 D: 49, 34870        Yasa Kule Kartal/İstanbul/Türkiye

info@otomatica.com

+90 216 514 63 66

Dubai Ofisi

Platinum Tower, Office 802-05 Jumeirah Lakes Towers, Cluster I Dubai / United Arab Emirates

info@otomatica.com

Kıbrıs Ofisi

83 Okullar Yolu, Küçük Kaymaklı

Lefkoşa / KKTC – Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

info@otomatica.com

+392 444 85 85

Otomatica . Bütün hakları saklıdır.